Пейнтбол у Львові

bnbПейнтбол цікава, активна та дуже розважальна гра. Нею захоплюються не тільки чоловіки, а й дівчата. Пошук артефактів з металошукачем теж заняття цікаве, але не таке динамічне як пейнтбол. Знаю багатьох камрадів, котрі люблять постріляти з маркерів й частенько, коли я їду на коп, в той же час їдуть до місця проведення гри. Потім увечері, діляться враженнями, а я, день протинявшись по полю, можу тільки показати пару какаликів.

З детектором ти багато мандруєш й тим самим постійно ризикуєш потрапити в якусь пригоду. А гра в пейнтбол, як правило, проходить на спеціальних для цього вже підготовлених майданчиках. При цьому всі гравці мають однаковий шанс на перемогу. Цього не можна сказати про пошук з металлодетектором, де велику роль грає вартість пошукового спорядження, в першу чергу, це стосується металошукача.

Сам я не грав у пейтбол із-за фізичних показників, але в нього грали мої друзі у Львові в клубі активного відпочинку «BNB». Звісно, вони звали мене, говорячи: «диви, тут найнижчі ціна на пейнтбол у Львові. Ходімо з нами». Але, моя хвороба хребта не дозволя мені активно рухатися. Правду кажучи, ціни в BNB демократичні. Гру в пейнтбол там зможе дозволити собі практично люба родина, тай не тілки – тут зможуть весело провести час також й сдуденти.

Клуб «BNB», це не просто пейнтбольна площадка, це великий спортивно-відпочинковий комплекс, в якому можуть активно відпочити як дорослі так і діти. Як би в мене були діти, то я б за любки з ними відпочивав би в цьому клубі. Бо діти (від шести років) могли б гарно розважитися, граючи в дитячий пейнтбол, а я б з друзями комфортно відпочивав у альтанці готуючи шашлик.

Клуб BNB Paintball має все для того, щоб проводити на своїх полях турніри різних рівнів. Тут проходять змагання за участю відомих профессіоналів, котрі аби де, звісно що, грати не будуть.

Львівський клуб «BNB», особисто мені довподоби тим, що має сучасні матерали та спорядження, яке встигло себе зарекомендувати з найкращої сторони. Технічне обладння періодично проходить перевірку тому завжди в гарному стані й бездоганно працює. Також приємно й те, що тут не забувають про елементарні норми гігієни – після кожної гри захисні маски ретельно чистяться та проходять дизінфекцію. В цьому львівському клубі для активного відпочинку на першому місці беспека, що є не маловажним фактором, котрий й лишає по собі оте гарне враження від проведенного часу.

Метки:

Напишите ответ или комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

два × пять =

Только формат JPEG